#PROJECT START

Chcesz się rozwijać i zostać influencerem, który współpracuje z popularnymi markami? Nasz program Project Start jest właśnie dla Ciebie.

PROJECT START BY GETHERO

Project Start to program przygotowany z myślą o twórcach, którzy stawiają pierwsze kroki w influencer marketingu na TikToku i Instagramie. Uczestnicy mają szansę wziąć udział w profesjonalnych kampaniach marketingowych i rozwijać swoje kanały.

CO ZYSKUJESZ?

Dzięki udziałowi w programie dostajesz możliwość poznania świata influencer marketingu "od kuchni". Realizujesz briefy, lokujesz produkty, zyskujesz doświadczenie, a wszystko to ma szansę zaprocentować w przyszłości!

Co ważne, poza wiedzą praktyczną zyskujesz także markowe produkty i zarabiasz na każdym realizowanym projekcie! To dobry start dla każdego, kto chce profesjonalnie zajmować się swoimi profilami na portalach społecznościowych.

Obawiasz się, że Twoje kanały nie są jeszcze wystarczająco duże? Nic nie szkodzi. W Project Start szukamy takich jak Ty!

Chcesz się rozwijać i to jest najważniejsze. Udział w projekcie może Ci w tym pomóc. Reszta przyjdzie z czasem. Zgłoś się już dziś i daj się zauważyć!

PROJECT START

Wystartuj z kampaniami na swoim TikToku i Instagramie

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ

Czekają na Ciebie profesjonalne kampanie z największymi markami.

Wchodzisz w to? No to START!

Ważne informacje:

Załącz do formularza screeny wymienione poniżej:

  • Screen demografii Twoich odbiorców na TikToku
  • Screen demografii Twoich odbiorców na Instagramie
  • Screen statystyk przykładowego posta na Instagramie
  • Screen statystyk przykładowego Instagram Story

Maksymalna ilość zdjęć: 5 | Maksymalna rozmiar pliku: 5mb | Dozwolone formaty plików: .jpg, .png.