Powiększ okno przeglądarki

#POTĘGA INTEL EVO

POTĘGA INTEL EVO

Lifestyle'owa kampania procesorów 10. i 11. generacji!

CEL KAMPANII

Czego potrzebuje każdy, kto ceni sobie wydajność i mobilność swojego laptopa? Dobrego procesora! W kampanii chcieliśmy udowodnić, że Intel Core 10. i 11. generacji pozwalają na kreatywną i wydajną pracę – tam, gdzie tylko chcesz.

Pojawił się też cel dodatkowy – przekonanie odbiorców, że odznaka Intel Evo, którą otrzymują urządzenia z procesorem Intel 11. generacji, jest gwarancją jakości i mobilności!

POTĘGA INTEL EVO
PRZEBIEG

Do kampanii, która toczyła się w drugiej połowie 2021 roku, zaprosiliśmy m.in. twórców ze świata gamingu i lifestyle’u. Dlaczego? Pierwsi potrzebują wydajności i mobilności, żeby w pełni doświadczać świata przedstawionego w grach i móc zagrać z każdego miejsca na świecie.

Drudzy stawiają przede wszystkim na jakość, która pozwola im realizować swój twórczy potencjał, bez względu na czas i miejsce. Nie mieliśmy wątpliwości, że w obu tych przypadkach wybór sprzętu z procesorami Intel Core 10. i 11. generacji jest najlepszą opcją!

W swoich kanałach twórcy podkreślali, że laptopy z odznaką Intel Evo oferują pokaźny szereg udogodnień – m.in. wydłużony czas pracy baterii, stabilną łączność, wysokiej jakości dźwięk, szybki czas reakcji oraz lekką konstrukcję. Wniosek jest prosty – przy wyborze sprzętu warto szukać znaczka jakości Intel Evo.

22
twórców

Blisko 80
materiałów

2,5 mln odsłon
na YouTube

WYNIKI

Twórcy, których wybraliśmy do kampanii, uwielbiają nieszablonowe rozwiązania – każdy z nich postanowił więc przetestować sprzęt Intel w innym miejscu. Od piłkarskiego boiska, przez słoneczne Włochy, podróżując samochodem czy łodzią, aż do… elektrowni w Czarnobylu. Umiejętne lokowanie nie tylko zbudowało wiarygodność całej kampanii, ale przede wszystkim pozwoliło dowieść, że mobilność i wydajność to realnie mocne strony procesorów 10. i 11. generacji.

|Array|